Header Ads

Albion Online YENİ AVRUPA SUNUCUSUNU AÇIYOR!


 Albion Online Yeni Avrupa Sunucusunu Açıyor

 

Albion Online; Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika İçin Özel "Albion Avrupa" sunucusunu açıyor.

 

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantezi sandbox MMORPG oyunu olan Albion Online, bugün Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri için optimize edilmiş yeni Albion Avrupa sunucusunun açılacağını duyurdu. Bu yeni sunucu, bölgedeki oyunculara Albion dünyasında yeni bir başlangıç yapma fırsatının yanı sıra daha yüksek bağlantı hızları, daha iyi ping ve düşük gecikme değerleri ile bölge zamanına göre optimize edilmiş zamanlı etkinlikler sunacak. 

 

2017'de açılan Albion Batı (artık Albion Amerika) ve 2023'te açılan Albion Doğu (yeni adıyla Albion Asya) sunucularının ardından üçüncü sunucu olarak açılan AlbionAvrupa sunucusu, yeni Türkçe ve Arapça dil desteğiyle iki yeni oyun içi dil desteğini beraberinde getiriyor.

 

Sunucunun açılmasıyla oyun yalnızca bu bölgelerde değil tüm dünyadaki oyuncular tarafından ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilir olacak. Ayrıca mevcut sunucularda olduğu gibi oyun, Albion Avrupa'da da tamamen platformlar arası olmaya devam edecek. Böylece oyuncular tek bir hesapla PC, Mac, Linux, Android ve iOScihazlarından oynayabilecek.

 

Oyuncular, Kurucu Paketlerini satın alarak 3 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Kapalı Beta sürecine tam erişim ve Albion Doğu sunucusuna erken erişim hakkı kazanabilecek. Kurucu Paketleri, beta ve erken erişim hakkının yanı sıra, mevcut karakteri ve lonca isimlerini koruma fırsatı tanıyacak. Üstelik Altın (oyunun premium para birimi), Premium (oyuncunun oynanış kalitesini artıran içerikler ve ilerleme hızlandırması sunar) ve Kuruculara özel İsim Etiketleri, Avatarlar, Mobilyalar ve Gösteriş Eşyaları da dâhil olmak üzere birçok oyun içi eşya elde etme fırsatı sunacak.
 

Yeni "Albion Online, Avrupa'ya Geliyor" fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=Yh9WF9Dg-4w

 

Özel “Albion Avrupa” karşılama sayfası:

https://albiononline.com/europe

 

Albion Avrupa sunucusunun özellikleri:

 

 Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Albion dünyasından bir alanı kendilerinin ilan edebilecekleri yeni ve henüz el sürülmemiş bir oyun sürümü
 Mevcut ABD ve Asya sunucularından tamamen ayrı ve bağımsız bir oyun dünyası
 Tüm Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi için büyük ölçüde iyileştirilmiş bağlantı hızları ve ping değerleri
 Oyun ve sunucu etkinliklerinin (mıntıka savaşları, Kristal Ligi, Beylik Savaşları, bakım vb.) bölge için optimize edilmiş şekilde zamanlanması
 3 Nisan'da başlayacak olan Kapalı Beta sürecine erişim sunan Kurucu Paketleri sayesinde yeni sunucuya erken erişim ve mevcut karakterleri ve lonca isimlerini koruma hakkı
 Kurucu statüsünden bağımsız olarak tüm oyuncular için, 10 Nisan'da başlayacak olan Açık Beta sürecine erişim hakkı

 

Albion Avrupa sunucusunun açılması, bir yandan Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki oyunculara uzun zamandır bekledikleri iyileştirmeyi sunmuş olurken, diğer yandan da dünya çapındaki Albion topluluğuna oyun dünyasının el sürülmemiş, yeni bir versiyonunu keşfedip fethetme fırsatı sunuyor.

 

Albion Online’ı indirmek ve Kurucu Paketlerini satın almak için tıklayın. 
 

Albion Online Hakkında

 

Albion Online, tam ganimet savaşları, tamamen oyuncuların kontrolünde bir ekonomi ve sınıfsız bir "kuşandıkların seni tanımlar" sistemi içeren sandbox MMORPG oyunudur. Tamamen platformlar arası özellikli olan oyun, tek bir hesap kullanılarak PC, Mac, Linux, iOS ve Android cihazlarında, 15 farklı dil desteğiyle oynanabilir. 2017'de piyasaya sürülen ve 2018'de Steam'e eklenen Albion Online, 2019 yılında ücretsiz hâle geldi ve 2021 yılındaysa resmî olarak mobil platformlarda kullanıma sunuldu.

 

Albion Online'da oyuncular, önceden belirlenmiş görevlerle doğrusal bir yolu takip etmek yerine, kendi hikâyelerini yazabilir ve oyunu sayısız farklı şekilde oynayabilir. Derin lonca, ittifak ve beylik sistemleri sayesinde oyuncular arkadaşlarıyla ve müttefikleriyle birlik olarak mıntıkaları ele geçirebilir ve devasa savaşlara katılabilir. Albion'un oyuncu kontrolündeki ekonomisinin temelini, yeterli beceri ve hırsa sahip oyunculara nam ve servet kazandıran toplayıcılık, zanaat ve ticaret oluşturur. Albion'un iki devasa kıtaya yayılmış beş biyomluk geniş dünyası, sayısız keşif fırsatı ve hem tek hem de grup hâlinde oynayan oyuncular için çeşitli PvE ve PvPolanakları sunar.  


Sandbox Interactive Hakkında

 

Albion Online, 2012 yılında bir grup MMORPG sevdalısı tarafından kurulmuş ve şu anda 80 kişilik bir ekip hâline gelmiş Berlin merkezli bir stüdyo olan Sandbox Interactive tarafından geliştirildi. Sandbox Interactive, oyuncunun kendi dünyasını oluşturmasının ve başka oyuncularla etkileşiminin en önemli eğlence kaynağı olduğuna inanıyor ve bu düşünce gerçekten de sandbox türünde hayat buluyor. Stüdyo, dikkat çekici oynanışı ve oyuncu deneyimini ön planda tutan bir oyun olan Albion Online ile dünyadaki ilk tam anlamıyla platformlar arası sandbox MMORPG oyununu geliştirmeyi başardı.

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:
Bilal Boğa
Media Director


Adres: Firuzağa, Bostanbaşı Cd. No:15, 34425 Beyoğlu/İstanbul
Gsm: 0553 126 7007
Mail: bilal.boga@waltherkranz.com
Web: https://waltherkranz.com/


Hiç yorum yok