REKLAM

Son Gelişme

6/recent/ticker-posts

League of Legends WORLDS 2021 | Galatasaray(GS) vs BEYOND Gaming

 


Hatırladığımız üzere Türkiye Büyük Finali'nde rakiplerini bir bir eleyerek şampiyon olan Galatasaray (GS), 2021 WORLD CHAMPIONSHİP'e gitmeye hak kazanmıştı. 
  
  Bugün ise WORLDS 2021'in ilk ön eleme turları oynandı ve temsilcimiz Galatasaray Espor rakibi üzerine baskı kurarak ilk maçını kazandı. Peki ya bu karşılaşmada neler mi oldu? Hadi hep beraber inceleyelim.


 Öncelikle şunu söylemek gerekirse Crazy muhteşemdi! Üst koridorda koruduğu üstünlük sayesinde takımını hem kule olarak hem de altın olarak öne geçirmeyi başarıyor.

  Peki ya Mojito? Takımın öne çıkan isimlerinden biriydi. Takımının oluşturduğu pozisyonları çok güzel değerlendiren Mojito, takımının zaten kurduğu üstünlüğü daha da ileriye taşıdı.

  Bolulu yine beklediğimiz gibiydi. Gözde şampiyonunu bu maçta kullanan Bolulu muhteşem hasarlar çıkartarak rakibine resmen korku saldı.

  Galatasaray Espo,r erken oyunda Element Ejder'lerini rakibe kaptırmış olsa da buna karşılık olarak iki tane Vadi'nin Alametini alarak kule farkını açıyor.

  İleri safhalarda ise üst orman bölgesinde üstünlüğünü koruyup pozisyonunu oldukça iyi kuran Galatasaray Espor, Baron Nashor'u alıp koridorlardaki üstünlüklerini koruyor. 

  İlk Baron'la umduklarını pek fazla bulamayan Galatasaray, ikinci Baron ile işini tamamen kökten çözmek için uğraştığında bilin bakalım neler oldu?

  İkinci Baronu da takımına kazandıran Galatasaray Espor oyuncuları, bu Baron'da tüm rakiplerini takım savaşında katlederek Worlds 2021 ön eleme turunda ilk galibiyetlerini hanelerine ekliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar