REKLAM

Son Gelişme

6/recent/ticker-posts

League of Legends 11.21 Yama Notları | Eşya Dengelemesi Sızdırıldı!Bir önceki League of Legends haberimizde sizlere yeni gelecek olan kostümler hakkında haber yayımlamıştık. Buradan o habere ulaşabilirsiniz.


11.20 Yaması beş gün önce sunucularda yerini aldı. Çok geçmeden bir gün sonra 11.21 Yama Notları hakkında ufak bilgiler geldi. Bu bilgiler, Eşya dengelemeleri ve Dragonmancers kostümleri çıkış tarihi hakkında oldu. 


Şimdi gelin sizlerle beraber Eşya Dengelemeleri hakkında sızdırılan bilgilere göz atalım;Eşya Dengelemeleri


  Kaniçen


Kaldırıldı: %150 Taban Can Yenilenmesi kaldırıldı.

Kaldırıldı:
Her Eksik %5 can başına %1 Saldırı Gücü Sağlar özelliği artık yok.

Yeni Özellik: Artık %8 oranında Mutlak Sömürü sağlıyor.

Güçlendi: Eşyayı aktif olarak kullanırsanız verdiğiniz hasar oranı %100 AD oranından %175 AD oranına çıktı. Yani, artık eşyayı kullandığınızda çevrenize daha fazla hasar vereceksiniz.

İşte PBE'de olan o resim;Bu dengelemeler; Aatrox, Tryndamare, Darius, Lee Sin, Jarvan IV, Kled, Rengar, Xin Zhao gibi Saldırı Gücü/Dövüşcü karakterlerin işine gelmiş oldu.


Sıradaki eşya Hızkesen!   Hızkesen


Yenilendi:  Kazandırdığı saldırı gücü 45 > 50 olarak değiştirildi.

Güçlendi: Kaniçen eşyasında olduğu gibi aynı özellik Hızkesen eşyasında da var. Eşyayı aktif olarak kullanırsanız verdiğiniz hasar oranı %100 AD oranından %175 AD oranına çıktı.

PBE'de paylaşılan o resim;
Bu dengeleme ile beraber; başta Nocturne olmak üzere, Garen, Darius gibi şampiyonların işine yarayacak.


Ve son dengeleme alt eşyası Demirdiş Kırbacı;
  Demirdiş Kırbacı


Güçlendi: Eşyayı aktif olarak kullandığınız zaman verdiğiniz hasar oranı %75 AD oranından %100 AD oranına çıktı.Ek olarak yeni gelecek olan Dragonmancers kostümlerinin Türkçe isimleri belli oldu! 

Hakikat Ejderi Yasuo 1820 RP Efsanevi

Rüya Ejderi Yasuo 1820 RP Efsanevi

Lagün Ejderi Kai'Sa 1350 RP Destansı

Sükûnet Ejderi Karma 1350 RP Destansı

Denge Ejderi Volibear 1350 RP Destansı

Çelik Ejder Thresh 1350 RP Destansı


Şimdilik bu kadar. Maalesef şampiyon dengelemeleri hakkında henüz bilgi paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde PBE'ye eklenip paylaşılması bekleniyor. Daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayın! Sağlıcakla kalınız.Buraya tıklayarak kaynağa ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar